قیمت چیلر سردخانه در صنایع مختلف

چیلرها دستگاه های سردکننده ای هستند که امروزه استفاده آن ها را در صنایع مختلف شاهد می باشیم. این سیستم ها را می توان برای انواع سردخانه ها مورد استفاده قرار داد. در ادامه عملکرد و همچنین کاربردهای بیشتر چیلر سردخانه را اشاره خواهیم کرد.

چیلر سردخانه

عملکرد چیلرهای سردخانه

چیلرهای سردخانه ای از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند. منظور از داخلی و خارجی دستگاه هایی می باشد که در داخل و یا خارج از سردخانه قرار می گیرند. دستگاه هایی که به منظور کندانس به کار می روند در خارج مجموعه و فن کویل ها در داخل نصب می شوند که با تعبیه لوله هایی به یکدیگر متصل هستند.

چیلر سردخانه

کاربرد چیلر سردخانه

مطابق گفته های پیشین، چیلر سردخانه ای را در صنایع مختلف در مصارف گوناگونی استفاده می کنند. برخی از این کاربردها عبارت اند از:

  • سردخانه های نگهداری مواد غذایی، گوشت و مرغ و …
  • استفاده در مصارف پزشکی به منظور نگهداری انواع تجهیزات و داروها
  • شرکت در فرآیند یخسازی
  • استفاده در بخش هایی از کارخانه که فرآیند نیاز به سرمایش دارد.
  • انواع آبسرد کن های صنعتی
  • تأمین کردن سرمایش محیط هایی که لازم است در اغلب مواقع سرد باشند.

چیلر سردخانه

خرید چیلرهای سردخانه ای

به منظور خرید چیلرهای سردخانه ای پیش از هرچیزی باید بدانید که ظرفیت مورد نیاز برای چیلر مورد نظر چقدر می باشد. برای این منظور می توانید از مشاوران تهویه مطبوع ما در این زمینه مشورت بگیرید. پس از آن خرید با کیفیت ترین محصول با نازل ترین قیمت اهمیت بالایی دارد.

همچنین رعایت این نکته که محصول خریداری شده می بایست از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد نیز دارای اهمیت است.خرید از این شرکت بدون واسطه است که علاوه بر خرید با قیمت منصفانه، خرید راحتی را نیز پیش روی شما قرار می دهد.

چیلر سردخانه

قیمت چیلر سردخانه

قیمت چیلر سردخانه با توجه به نوع چیلر و همچنین ظرفیت آن مشخص می گردد ، بنابراین تا ندانستن اطلاعات فوق نمی توان قیمت قاطعی در مورد چیلر سردخانه اعلام نمود. مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت چیلر سردخانه و خرید دستگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.