گرمایش رستوران فضای باز

از آنجایی که روز به روز بر افرادی که از فضای باز رستوران ها استفاده می کنند بیشتر می شود، مهمترین نکته به خصوص در فصول سرد سال بحث گرمایش آن می باشد.زیرا درصورت عدم تهویه و گرمایش مناسب رضایت مشتری را دربرنخواهد داشت.

سیستم گرمایش قابل خرید برای فضای باز

استفاده از نوعی سیستم گرمایش برای فضاهای باز که بتواند علاوه بر ایجاد گرمایش مناسب، صرفه اقتصادی نیز داشته باشد حائز اهمیت است.سیستم های گرمایش از طریق تابش می توانند گزینه مناسبی برای این منظور باشند. این سیستم ها انتقال حرارت را از طریق تابش و بدون توجه به هوای موجود انجام می رسانند و مشکل گرمایش محیط های باز را مرتفع کرده اند.

این سیستم با الهام از خورشید صورت گرفته است و تابش ساطع شده بدون آنکه بر هوا تاثیر بگذارد در آن نفوذ می کند و هنگامی به گرما تبدیل می شود که به سطحی برخورد کند.

گرمایش رستوران

علت عدم استفاده از هیتر در فضای باز رستوران ها

از آنجایی که فضای محیط باز می باشد و به دلیل سبک بودن هوای گرم، این گرمایی که به وسیله هیتر ایجاد می شود تلف می گردد.همچنین بر این موضوع واقفیم که گرمایش از طریق تابش بسیار سریع تر است و با فعال کردن سیستم گرمایش تابشی، دمای مطلوب خیلی زودتر فراهم می گردد و این سرعت بالا در ایجاد گرما، در کاهش هزینه ها می تواند موثر باشد.

مزایای استفاده از سیستم گرمایش تابشی در محیط باز

اگر قضد خرید یک سیستم گرمایش مناسب برای فضای باز رستوران، کافی شاپ و مانند آن هستید بهتر است مزایای استفاده از سستم گرمایش به وسیله تابش را مدنظر قرار دهید.برخی مزیت های آن به شرح زیر است:

  • سرعت بالای انتقال گرما توسط تابش
  • مصرف انرژی الکتریسیته و همچنین سوخت کاهش می یابد
  • عدم پر کردن فضا توسط این سیستم به دلیل قابلیت نصب آن روی دیوار یا سقف
  • انواع طراحی ها بسته به نوع نیاز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.