سیستم تهویه ساختمان های مدرن و لاکچری

شما نیز احتمالا ساختمان های لاکچری و مدرن و بلند مرتبه را مشاهده کرده اید که در آن ها هیچگونه سر و صدایی از ناحیه سیستم تهویه ای آن ها به گوش نمی رسد. به همین دلیل این سوال به ذهن خطور می کند که چه سیستمی در این ساختمان ها به کار گرفته می شود؟

خرید سیستم پرکاربرد برای ساختمان های مدرن

سیستم های مختلفی را می توان برای این ساختمان ها و مراکز در نظر گرفت که معروف ترین آن ها سیستم های VRF  می باشند.این سیستم ها به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای که دارند به کار گرفته می شوند و کمترین تولید صدا و بیشترین راه های کنترلی را داراست.

برای این سیستم ها به طور کلی می توان مزیت های زیر را نام برد:

  • کم سر و صدا بودن
  • تطبیق با تکنولوژی های مدرن (کنترل با تلفن همراه و …)
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • دقت بالا در ایجاد شرایط مناسب تهویه ای

تهویه ساختمان های مدرن

صرفه جویی در مصرف انرژِی با VRF ها

امروزه خریداران سیستم های تهویه برای ساختمان های مدرن به دنبال استفاده از دستگاه هایی هستند که علاوه بر زیبایی مصرف بهینه انرژی نیز داشته باشند.

این سیستم ها کاملا خود را با نیاز مصرف کننده تطبیق داده و به صورت هوشمند انرژی را به مصرف می رساند و در مقایسه با دیگر سیستم ها با صرفه تر است.

دسترسی آسان به سیستم با خرید VRF ها

سیستم های VRF به دلیل تکنولوژی بالایی که در طراحی و ساخت آن ها به کار رفته است، توانایی کنترل از طریق موبایل، تبلت و دیگر وسایل ارتباطی را دارند.

ساختمان های مدرن به گونه ای عمل می کنند که در زمان های مشخصی از شبانه روز سیستم فعالیت می کند و یا از فعالیت باز می ایستد. به همین دلیل این سیستم ها از بهترین سیستم های تهویه ای هستند که می توانند این قابلیت را داشته باشند.

تهویه ساختمان های مدرن

زیبایی و تنوع در سیستم های VRF

از مهمترین شاخص های زیبایی ساختمان، در معرض دید قرار نگرفتن دستگاه ها و یونیت های تهویه ای می باشد.VRF ها و دیگر سیستم ها مثل چیلر و بویلر در انواع مختلف ساخته می شوند و می توان آن ها را در سقف های کاذب و یا در جاهای مختلف نصب کرد تا در معرض دید نباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.