خرید فن کویل با ارزانترین قیمت بازار

اگر ملک مسکونی ، اداری و یا تجاری خود را در حال حاضر می خواهید به اندازه کافی سرد و گرم باشد و خانه یا کسب و کار خود را بدون نیاز به مجرای سنتی بلکه به وسیله سیستم های تهویه مدرن تجهیز شده باشد، باید در مورد خرید فن کویل اطلاعات لازم را بدست آورید.

فن کویل چیست

همانطور که از نام فن کویل پیداست ، یک واحد فن کویل شامل مبدل حرارتی است که در آن آب پخش می شود و مونتاژ فن، شامل فیلتر و کنترل های ساده می باشد، و این فن کویل ها طراحی شده جهت نصب محیط دیوار یا در داخل حفره های سقف نصب می گردد. واحد های سقف را می توان به عنوان یک کاست پیکربندی کرد، هوا را به مرکز و تخلیه در حاشیه رساند و عناصر گرمایش، برق، آب گرم یا بخار را می توانند شامل شوند.

خرید فن کویل

انواع فن کویل

  • زمینی
  • سقفی
  • کانالی
  • دیواری

خرید فن کویل

این فن کویل ها در مدل ها و ظرفیت های مختلف می باشند که با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید می گردد.

مشخصات فنی

  • بدنه از ورق گالوانیزه
  • کویل مشترک گرمایشی و سرمایشی از لوله های مسی و فین آلومینیومی
  • سینی درین از ورق گالوانیزه
  • الکترو فن از نوع سانتریفیوژ

خرید فن کویل

علاوه بر ساختمان های مسکونی و تجاری که مجرای مجزا ندارند، فن کویل ها می توانند در ارتباط با واحدهای استاندارد HVAC برای فراهم آوردن منبع دیگری از حرارت یا خنک کننده برای کمک به تهویه و آرامش استفاده کنندگان در ساختمان قرار بگیرند و همچنین هزینه ها و مصرف انرژی کمتر باشد.

مزایا

با توجه به موارد فوق العاده در مورد واحدهای فن کویل، یکی از بزرگترین مزایای این واقعیت می باشد که آنها خیلی سریع و آسان نصب می شوند و اجازه می دهند شما بسیار راحت و سریع از آن بهره ببرید.

خرید فن کویل

علاوه بر این، شما می توانید گزینه های زیادی برای قرار دادن واحد فن کویل خود داشته باشید، به این معنی که شما مجبور نیستید برای فضای مورد نظر خود که با طرح و یا طرح کلی اتاق شما منطبق با خواسته یا جریان شما نیست، تنظیم شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی

با توجه به کارایی بالای فن کویل های جدید با توجه به تکنولوژی بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین سر و صدای بسیار کم نسبت به واحدهای دیگر تهویه ، خرید و استفاده از این سیستم ها نه تنها مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد بلکه آرامش خاصی را با توجه به تصفیه هوا و گرمایش و سرمایش بهینه ، برای شما به ارمغان می آورند.

خرید فن کویل

خرید فن کویل

خرید فن کویل در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر و خرید از درب کارخانه همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ممتاز ، بسیار با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما