گلاب لاله زار در چند ثانیه پوسیدگی دندان را برطرف می کند

گلاب که از دوران باستان به دلیل خواص درمانی و آبرسانی قدرتمندش مورد احترام بوده است، یک ماده (فوق العاده) طبیعی است که به عنوان پایه بسیاری از محصولات زیبایی نیروگاهی استفاده می شود.

امروزه گلاب لاله زار دارای تعدادی فواید سلامتی مورد تایید متخصصین پوست و کاربردهای جدید شگفت انگیزی است که می تواند روال زیبایی و به طور کلی زندگی روزمره شما را بهبود بخشد.

گلاب چیست؟ گلاب مایعی است که معمولاً با خیساندن گلبرگ های گل رز در آب تهیه می شود. همچنین می توان با تقطیر گلبرگ های گل رز با بخار آب ایجاد کرد.

این معجون زیبایی قوی باعث التیام، آبرسانی و حفظ تعادل pH پوست شما می شود. یکی از محبوب ترین کاربردها استفاده از تونر گلاب است که یک روش طبیعی، موثر (و هوشمند!) برای مراقبت از پوست شما است.

تونرهای گلاب برای از بین بردن ناخالصی‌ها و شفاف‌سازی چهره برای داشتن ظاهری سالم‌تر فرموله شده‌اند. از آنتی اکسیدان ها گرفته تا ضد پیری، مزایای گلاب بی پایان است.

گلاب

گلاب می تواند پوست شما را آرام کند. گلاب به دلیل خواص ضد التهابی که دارد می تواند قرمزی و پف پوست را کاهش دهد. همچنین معمولاً برای تسکین تحریک آکنه و روزاسه استفاده می شود.

خاصیت ضد پیری دارد. گلاب اغلب در محصولات زیبایی با هدف کاهش چین و چروک یافت می شود. این به این دلیل است که گلاب دارای قدرت آنتی اکسیدانی است که آسیب رادیکال های آزاد را خنثی می کند، که یکی از دلایل اصلی چین و چروک، خطوط ریز و سایر علائم پیری است.

می توان از آن به عنوان پاک کننده آرایش استفاده کرد. گلاب مه بزرگی روی صورت ایجاد می کند. اسپری های مه پاش صورت خنک کننده گلاب برای آماده کردن پوست برای سرم ها و کرم ها، ایجاد آرایش و طراوت پوست در طول روز ایده آل هستند.

می توان از آن برای ایجاد عطر استفاده کرد. گلاب کاملا معطر است، بنابراین اغلب به عنوان جایگزینی برای عطرهای حاوی مواد شیمیایی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.