صادرات کویل بخار صنعتی با کیفیت

کویل بخار صنعتی وظیفه ی سرمایش و گرمایش محیط ها را با استفاده از بخار ایفا می کند. کویل بخار با توجه به نوع استفاده در انواع مختلفی تولید می شود. لوله های بخار از جنس های ضخیم ساخته می شوند. امکان صادرات کویل بخار با توجه به ظرفیت های کشور وجود دارد.

کویل بخار و نحوه ی کارکرد آن

کویل بخار دستگاهی است که با استفاده از آب سرد، گرم یا بخار آب می تواند جریان سرمایش یا گرمایش را در ساختمان ها، ادارات و سالن ها ایجاد کند. در کویل بخار همان طور که از نام آن مشخص است بخار باعث گرمایش می شود.

کویل بخار صنعتی

همان طور که می دانید بخار نسبت به آب قدرت بیشتری دارد بنابراین نسبت به دیگر کویل ها، کویل بخار باید دارای ضخامت بیشتری باشد. معمولا لوله های کویل بخار را می توان از لوله های مسی ساخت. فشار کویل بخار به حدود 220PSI  نیز می رسد.

انواع کویل بخار

کویل استاندارد (نوع S)

این نوع کویل برای اکثر کاربردها که در آن درجه حرارت هوا بیش از 35 درجه فارنهایت (2 درجه سانتیگراد) است و بخار در فشار ثابت است استفاده می شود. این دستگاه به طور گسترده در کاربردهای فرایند با درجه حرارت بالا و “گرمایش مجدد” در سیستم های HVAC مورد استفاده قرار می گیرد.

کویل های بخار در هر دو کاربرد صنعتی و HVAC استفاده می شود. لوله های فین تقریبا همیشه در تمام دستگاه های کویل بخار استفاده می شود. وقتی بخار آب در دسترس است می تواند محیط را گرم کند.

کویل بخار صنعتی

این نوع کویل از گرمای پنهان که توسط بخار آزاد می شود، استفاده می کند، بنابراین این یک روش بسیار موثر برای گرم کردن هوا محسوب می شود. تراکم و تعداد لوله های فین در کویل بخار معمولا براساس نوع کاربرد آن ها مشخص می شود.

کویل بخار صنعتی براساس مکانی که قرار است در آن استفاده شود، می تواند با شکل های متفاوتی ساخته شود.

صادرات کویل بخار صنعتی

کویل های صنعتی می توانند در نیروگاه ها هم  مورد استفاده قرار گیرند. صادرات کویل بخار صنعتی امروزه در کشور امکان پذیر است و با شرایط موجود نیز بهتر است واردت کویل بخار متوقف شود و بیشتر صادرات آن در دستور کار قرار گیرد.

کویل بخار صنعتی

کویل بخار باید با استاندارد های بین المللی ساخته شود تا امکان صادرات به کشورهای مختلف را پیدا کند. در زمینه ی صادرات کویل بخار کشور ما یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان کویل بخار با لوله های مسی محسوب می شود.

لازم است حتما قبل از سفارش و خرید فن کویل بخار در مورد آن ها اطلاعاتی بدست آورید و کاتالوگ های مورد نظر را مطالعه کنید. کویل بخار نسبت به مکان های مختلفی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند، انواع مختلفی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.