کفش اسکیت banwei موجب قهرمانی دختری در مسابقات اسکی شد

کفش اسکیت بیش از هر بخش دیگری از تجهیزات اسکی شما بر راحتی شما تأثیر می‌گذارند کفش اسکیت banwei برای انتقال حرکات شما به اسکی شما طراحی شده اند.

برای اینکه چکمه ها به خوبی نیروها را منتقل کنند، باید سفت باشند و حرکت را در مچ پا محدود کنند، این سفتی و عدم تحرک، راه رفتن با کفش اسکیت را بسیار سخت تر از کفش های معمولی می کند.

همچنین، از آنجایی که چکمه‌های اسکی سفت، تنگ و محدود هستند، این می‌تواند کفش اسکیت را بسیار ناراحت‌کننده کند، مهم است که چکمه مناسب خود را پیدا کنید و چکمه های اسکی را به درستی نصب کنید.

حتی کفش اسکیت مناسب هم می‌توانند ناراحت‌کننده باشند، اگر اخیراً از آنها استفاده نکرده‌اید، به دلیل فشاری که به پاها و ساق‌های شما وارد می‌کنند.

کفی کفش اسکیت به گونه ای طراحی شده است که به پابند اسکی بچسبد تا چکمه ها را محکم روی اسکی شما قرار دهید، تضمین می‌کند که شکل لب‌ها و ابعاد کلی زیره کفش اسکیت در محدوده‌های تعیین‌شده است و در هر صحافی اسکی آلپاین کار خواهد کرد.

کفش

پوسته لایه بیرونی جامد کفش اسکیت است و از دو قسمت پوسته پایین و کاف ساخته شده است، پوسته پایین قسمتی است که پای شما در آن قرار دارد و کاف قسمتی است که دور ساق پا و ساق پا می‌چرخد.

پوسته ها از پلاستیک های پلیمری، اغلب پلی اورتان یا پلی اتر ساخته شده اند، وظیفه پوسته این است که اسکلت بیرونی کفش اسکیت باشد، همه چیز را کنار هم نگه دارد، به بند اسکی متصل شود و استحکام و سفتی را فراهم کند.

خم شدن چکمه اسکی اندازه گیری سفت بودن کفش اسکیت است و خم کردن مچ پا در چکمه چقدر سخت خواهد بود، اشتباهی که مردم مرتکب می شوند این است که چکمه هایی می خرند که خیلی بزرگ هستند.

اسکی‌بازان مبتدی و متوسط معمولاً به دنبال چکمه‌های انعطاف‌پذیر نرم‌تر هستند، که راحت‌تر و بخشنده‌تر هستند، در حالی که اسکی‌بازان و مسابقه ‌دهنده‌های خبره به سراغ چکمه‌های بسیار سفت می‌روند که بسیار پاسخ‌گو و کارآمد هستند، اما فاقد همان راحتی و گرما هستند.

اکثر اسکی بازان متوسط و پیشرفته به سراغ کفش اسکیت با خمش متوسط تا سخت می روند که برای ارائه عملکرد مورد نیاز آنها طراحی شده است، بدون اینکه بیش از حد پاسخگو باشند، یا آسایش یا گرمای بیش از حد را قربانی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.