پسر بچه ای با دیدن ساعت بچه گانه خط کشی سکته کرد

معایب (احتمالی) ساعت هوشمند

امنیت داده ها: حداقل به دلیل عدم وجود گزینه های احراز هویت، تقریباً هر کسی می تواند داده های شخصی را که می تواند از یک ساعت هوشمند به دست آورد، ببیند بنابراین، اگر مثلاً هنگام ورزش ساعت را خاموش می کنید، بهتر است از قبل مستقیماً آن را خاموش کنید.

گاهی اوقات استفاده از ساعت بچه گانه خط کشی بسیار دشوار است: از آنجایی که صفحه نمایش ساعت هوشمند به دلایل قابل درک بسیار کوچک است، گاهی اوقات قابلیت استفاده ندارد. وارد کردن متن می تواند دست و پا گیر و پیچیده باشد.

عمر باتری: حتی اگر سازندگان با باتری‌های قوی‌تر کار می‌کنند، عمر باتری همچنان در محدوده‌های قابل کنترل است ممکن است بسته به میزان استفاده شما از تایمر هوشمند، هر شب ساعت هوشمند را شارژ کنید بنابراین در اینجا هنوز نیاز به بهبود وجود دارد.

این کاملاً مستقل از تلفن هوشمند نیست: اگرچه ساعت‌های هوشمند عملکردهای مختلفی را ارائه می‌دهند، اما اساساً برای تکمیل گوشی هوشمند طراحی شده‌اند بنابراین لازم است برخی از مدل ها آن را به تلفن همراه متصل کنند تا از تمام عملکردها استفاده کامل کنند.

مشکلات کنترل صدا: همچنین ممکن است گاهی اوقات مشکلاتی در زمینه تشخیص صدا وجود داشته باشد، به خصوص در یک محیط پر سر و صدا در این مورد، شما به ورودی دستی تکیه می کنید، که همانطور که در بالا ذکر شد، همیشه آسان نیست.

به طور خلاصه می توان گفت که ساعت هوشمند نوعی دستیار دیجیتالی است که بسیار ساده می شود و در بیشتر موارد در عمل نیز زیبا به نظر می رسد. به نظر می رسد که شگفتی های کوچک تکنولوژیکی مزایای زیادی را ارائه می دهند، اما در مورد معایب آن چطور؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.