نمایندگی فروش دیگ آبگرم از کارخانه

دیگ های آبگرم یکی از بهترین و کم هزینه ترین تأمین کننده های گرمایشی در صنایع مختلف هستند که دو نوع مشهور چدنی و فولادی دارند و از هر کدامشان استفاده های گوناگونی می شود کرد و ویژگی های متفاوتی دارند که در این مقاله مختصرا به شرح و فروش دیگ آبگرم می پردازیم.

فروش دیگ آبگرم

دیگ آبگرم و عملکرد آن

عملکرد دیگ آبگرم به کونه ای می باشد که در آن گردش آب در درون لوله های دیگ، عامل انتقال دهنده ی گرما و حرارت به محیط است.

انواع دیگ آبگرم از نظر جنس بدنه

  1. چدنی
  2. فولادی

فروش دیگ آبگرم

دیگ آبگرم چدنی

این دیگ ها که پره های آن ها و بدنه شان از جنس چدن است، در گذشته مشتریان فراوانی داشت و زیاد به فروش می رسید، ولی امروزه با توجه به مزیت ها و امکانات متنوع و گوناگونی که دیگ های بخار فولادی دارند، استفاده از دیگ های بخار چدنی تحت الشعاع قرار گرفته و کمتر شده است؛ چرا که به طور متوسط عمر و ماندگاری کمتری نسبت به دیگ های فولادی دارند و تحمل وارد شدن فشار های زیاد به بدنه شان را ندارند.

فروش دیگ آبگرم

شاید بتوان گفت تنها مزیت این دیگ ها این است که حمل و جا به جایی آن ها بسیار راحت است و به آسانی و در کمترین زمان ممکن می توان محل نصب آن ها را عوض کرد. لازم به ذکر است که استفاده از این دیگ ها معمولاً در ساختمان ها و محل های کم ارتفاع رایج است.

فروش دیگ آبگرم

فروش دیگ آب گرم فولادی

بدنه ی این دیگ ها از فولاد مرغوب ساخته شده است و امروزه جزو پر فروش ترین دیگ های بخار محسوب می شود. در این دیگ ها جنس بدنه ی دستگاه، کوره ها (محفظه ی احتراق) آن و همچنین تمامی شبکه ها از آلیاژ های مخصوص فولاد است. این دیگ ها مجهز به دریچه های مخصوص بازدید شعله و دریچه های بازرسی ادواری هستند.

فروش دیگ آبگرم

نکات مورد توجه جهت خرید و فروش دیگ آبگرم

  1. اگر تعداد مراکز تجاری یا واحد هایی که قصد نصب دیگ آب گرم برای تأمین گرمایش آن ها را دارید بیشتر از 8 واحد است، برای جلوگیری از وارد شدن فشار به دیگ یا مشعل آن و به وجود آمدن ایراد و نقص در دستگاه، بهتر است که به جای یک دیگ، از دو دیگ آب گرم برای گرم کردن این محیط ها استفاده کنید.
  2. در تجهیزات و ساختمان هایی مثل هتل ها، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و… بر اساس استاندارد بین المللی مهندسی، باید سه دیگ آب گرمی که هر کدامشان بتوانند 75 درصد گرمایش محیط را تأمین کنند نصب و راه اندازی شود که اگر هر کدام از آن ها خراب یا دچار نقص شد، بتوان از دیگ های جایگزین دیگر استفاده کرد. هنگام فروش دیگ آب گرم حتماً توجه داشته باشید که تمامی اجزا و قطعات آن سالم و بدون نقص باشد.

فروش دیگ آبگرم

فروش دیگ آبگرم

فروش دیگ آبگرم در مدل های مختلف از ظرفیت 90000 تا 3000000 Kcal/hr با پلاک بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و مطابق با استانداردهای روز دنیا در این سایت مرجع به فروش می رسد. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت و همچنین خرید انواع بویلر می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.