مسمومیت شدید چند کارگر با هواکش صنعتی در کارخانه ای معروف.

کار اصلی هواکشها انتقال گاز و هوا می باشد تا افرادی که در آن محل مشغول به فعالیت هستند اکسیژن تمیزی را استشمام کنند در غیر این صورت دچار مسمومیت خواهند شد که این اتفاق ناگوار در کارخانه ای بسیار بزرگ که تولید کننده کپسولهای اکسیژنی بوده است رخ داده و تعدادی از کارگران دچار مسمومیت شدید شدند و راهی بیمارستان شده اند. آراد برندینگ شما را به خواندن مطالبی بیش تر در خصوص این محصول دعوت می کند.

نصب هواکش در بیش تر کارخانه ها جز واجبات است و عدم نصب آن می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد. اگر در محل کار خود دچار خستگی، تنگی نفس و انتشار بوی بد شدید حتما ورودی و خروجی هواکش را کنترل کنید. خرید هواکش صنعتی از واجبات کارخانجات بزرگ می باشد و بهتر است از برندهای معتبر موجود در بازار انتخاب شوند.


هواکشها دارای دو نوع اصلی دمنده و مکنده می باشد که هر کدام دارای ویژگیهای خاصی هستند و با توجه به تفاوت مکانیسمی که دارند این نام گذاری برای آنها انتخاب شده است. افراد با توجه به نوع فعالیتی که دارند می توانند نوع متناسبی از این دستگاه را خریداری کنند. قیمت هواکش صنعتی با توجه به دمنده یا مکنده بودن آن متفاوت می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.