لامپ ال ای دی دست ساز و نقش مهم آن در مجلس خبرگان کشور

همه ما به این فکر می کنیم که نور طبیعی در خانه چقدر مهم است، اما چقدر به نور مصنوعی که هر روز در خانه استفاده می کنیم فکر می کنیم؟ نور مناسب می تواند به شما احساس آرامش، تمرکز و شادی بیشتری بدهد به علاوه، نور بد می تواند یک اتاق واقعا عالی را خراب کند به همین دلیل انتخاب نورپردازی مناسب برای دکوراسیون منزل بسیار مهم است.

بیایید ایده های نورپردازی در لامپ ال ای دی دست ساز برای هر اتاق در خانه را با هم بررسی کنیم، از نورپردازی رویایی حمام گرفته تا لامپ های نرم اتاق خواب که آرامشی را که به دنبال آن هستید به شما می دهد

روشنایی بدون شک مهمترین عنصر هر اتاق است نه تنها یک عملکرد حیاتی را ارائه می دهد، بلکه یک قطعه دکوراسیون مهم است و می تواند به طور قابل توجهی به فضای کلی یک اتاق کمک کند.

داشتن سه نوع نورپردازی اصلی در هر اتاق بسیار مهم است: محیط، وظیفه و تاکید نور محیطی روشنایی عمومی را فراهم می کند، نورپردازی وظیفه نور را به مناطق کاری خاص هدایت می کند و نورهای تاکیدی با برجسته کردن اشیاء خاص (مانند یک قطعه هنری یا مجسمه) تأثیر می گذارد.

از آنجایی که اتاق های نشیمن هدف خاصی ندارند (برخلاف آشپزخانه یا حمام)، داشتن نوری که بتواند هر فعالیتی را که در آنجا انجام می شود به اندازه کافی روشن کند، مهم است.

اینها می تواند خواندن یا تماشای تلویزیون باشد بهترین راه برای رسیدن به این هدف، پخش انواع مختلف نور در سراسر اتاق است.

علاوه بر داشتن سه نوع اصلی، همچنین مهم است که مطمئن شوید چراغ ها در سطوح مختلف در سراسر اتاق قرار می گیرند، از ارتفاع میز شروع می شوند و تا سقف بالا می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.