قیمت یونیت هیتر برقی | خرید و فروش یونیت هیتر بخار با کیفیت

 1. فروش یونیت هیتر بخار با توجه به گرمای فوق العاده جهت گرم کردن فضاهای بزرگ  و جابازجهش چشمگیری داشته است که در نوشته زیر مختصری به معرفی مشخصات این دستگاه پرداخته ایم.
 2. فروش یونیت هیتر برقی با توجه به گرمای عالی و سرعت گرم کردن محیط و گاهی فضای کمتری را میگیرد.و کارکردهاو دسته بندی هایی که سقفی زمینی دیداری بودن ان هست انجام میشود.
 3. این یونیت هیتر ها دارای خواسیت گرمایی و سرمایشی هستند.
 4. دو مدل افقی و عمودی قابل ساخت میباشد.
 5. دارای قابلیت اب گرم و بخار می باشد.
 6. در کارخانه هاو تعمیر گاه های بزرگ قابل استفاده می باشد.
 7. قیمت یونیت هیتر برقی معتبر از بقیه مارک ها ارزان تر میباشد.

قیمت یونیت هیتر برقی | خرید و فروش یونیت هیتر بخار با کیفیت

یونیت هیتر بخار

یونیت هیتر بخاریونیت هیتر بخار (steam Unit heater) دستگاهی است که از آنب رای گرم کردن مکان های بزرگ عمومی استفاده می شود:سالن ها ، کارخاجنات نظیر این مکان ها هستند.

یونیت هیتر های بخار آب زمانی کاربرد دارند که بار حرارتی و حجم هوایی که مورد نظر است زیاد باشد.

ویژگی ها :

 • جهت استفاده در تعمیرگاه های بزرگ ، کارخانه ها و کارگاه های صنعتی
 • در دو مدل افقی (خروجی هوا افقی) و عمودی (خروجی هوا از پایین) جهت ساختمان های با سقف بلنند
 • قابلیت کارکرد با آب گرم و بخار
 • جاگیری کمتر نسبت به بقیه ی وسایل گرمایشی
 • قدرت بیشتر حرارتی
 • سرعت زیاد در گرم کردن 

یونیت هیتر بخار به این گونه کار میکند که هنگامی اب گرم یا بخار داغ از لوله های مارپیچ رد می شود و فنی که در پشت این لوله های مارپیچ قرار دارد هوارا مطلوب و گرم میکند. 

  فروش یونیت هیتر بخار با کیفیت

  قیمت فروش یونیت هیتر بخار با توجه به سایز ظرفیت دستگاه ،انواع یونیت ها(سقفی،دیواری،زمینی) ،جنس یونیت بخار و سایر عوامل دیگر بسیار متفاوت و متغییر نسبت به هم است .

  قیمت فروش یونیت هیتر بخار با توجه سایز و ظرفیت، دیواری یا سقفی بودنش،بستگی دارد به همین دلیل نمی شود قیمت حتمی برای این نو دستگاها تعیین کنیم.فروش بدون واسطه خیلی به صرفه تر از فروش با واسطه است و انان سعی بر این دارند تا این دستگاها را همراه به روز ترین علم دنیا به شما بفروشند.

  جهت کسب اطمینان بیش تر و خرید مطئن و به صرفه با ما همراه باشید.

  شرکت های تولیدی انواع یونیت هیتر در ایران

  شرکت های تولیدی انواع یونیت هیتر در ایرانشرکت های ایران هیتر ، شرکت کیا تهویه پارس،شرکت فنی مهندسی شعله باران، سهند هواساز،بامین تهویه،صبافرین،اندیشه سبز، اذر نسیم،اریا و ایران هیتر از جمله شرکت هایی هستند که در ایران تولیدی انواع یونیت هیتر ها رو برعهده دارند،شرکت سارائیل نسیم از سال 1390 فعالیت خود را اغاز کرد و هم اکنون تا الان پیشرفت بسیار زیادی داشته است این شرکت در ساخت دستگاه هایی همچون یونیت هیتر، زنت ، هوا ساز ، انواع برج خنک ،فعالیت دارد و هدفش رسیدن به درخشیدن می باشد و می خواهند خارج از محدوده جغرافیایی ایران عزیزمان هم محصولات خود را رواج دهند.

  عرضه بهترین دستگاه های یونیت هیتر

  عرضه بهترین دستگاه های یونیت هیترارائه ی بهترین دستگاه های یونیت هیتر را می توان در موراد زیر یافت :

  • کارخانه های تولیدی 
  • شرکت های بازرگانی
  • وب سایت های مرتبط با خرید 
  • بازار های فروش مرتبط 

  که در کارخانه های تولیدی و بازار های فروش شخص مستقیما کالا رو خریداری می کنه ولی در وب سایت ها گاهی از طریق دلالان و گاهی از شخص فروشنده کالای مورد نطرش به دستش میرسه بیش تر بازرگانان از طریق سایت خریداری می کنند زیرا دیگر لازم نیست مسافت زیادی را طی کنند، گاهی کلاهبرداری های اینترنتی انجام می شود کسی  که می خواهد خرید یونیت هیتر انجام دهد باید با استفاده از پرس و جو معتبر ترین سایت را انتخاب کند.

  مرکز خرید انواع یونیت هیتر بخار

  مرکز خرید انواع یونیت هیتر بخار خرید انواع یونیت هیتر بخار را میتوان از وب سایت های فروش و مراکز نمایندگی کالا مورد نظر خریداری کرد 

  در قسمت وب های شماره و ادرس مدیر فروش داده شده است همچنین قیمت های هر های هر کدام از یونیت هیتر ها در سایت دیده می شود.

  کارخانه هایی که این دستگاه هارا تولید می کنند سعی بر این دارند تا این محصولات را با استاندارد مشخصی تولید بنمایند.این کارخانه ها جدولی برای این دستگاه ها تعیین کرده اند با توجه به فاکتور و محل گرم شونده به شرح زیر می باشد:

  • مقدار ظرفیت حرارتی هر دستگاه مشخص
  • محل مناسب قرار گرفتن این تصفیه کننده ها 
  • نوع هیتر 
  • سطح قابل مجاز صدای هیتر 

  قیمت فروش یونیت هیتر برقی درجه یک

  قیمت فروش یونیت هیتر برقی درجه یکقیمت فروش یونیت هیتر هارا میتوان از شرکت های بازرگانی و نمایندگی ها و وب سایت ها و بازار های فروش پیدا کرد ولی میزان  قیمت ها بستگی به کارایی های ان یونیت هیتر دارد که از ۲۷۰۰۰۰ هزار تومان تا ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان موجود هست البته باید توجه کرد که این یونیت ها را برای چه محلی می خواهیم گرمایشی باشد یا سرمایشی ،چه ابعادی و ظرفیتی داشته باشد به صورت افقی باشد یا عمودی . یونیت هیتر های درجه یک برای صادر به خاور میانه و کشور های دیگر نیز هستند که شرکت هایی که با استفاده از مجوز رسمی اقدام به صادرات می کنند سود بسیار هنگفتی می کنند با استفاده از علم و فناوری انان این دستگاه هارا ارتقا می دهند.

  یونیت هیتر ساراول و صبافرین از یونیت هیتر های برقی درجه ۱ می باشند.

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.