قیمت فن کویل سقفی تهویه | پکیج یونیت چیست؟

قیمت فن کویل سقفی تهویه بسته به انواع آن و شرکت سازنده ی آن می باشد.

شرکت تهویه فعالیت خودش را از سال ۱۳۴۳ شروع کرد و زود توانست به یکی از تولید کنندگان تراز اول و مطرح تجهیزات تهویه مطبوع در ایران تبدیل شود.

پکیج یونیت چیست؟ پکیج یونیت دستگاه تهویه مطبوعی است که عمل تهویه کامل هوا را انجام می دهد. این عمل شامل کنترل درجه حرارت هوای ورودی به محیط( هم سرمایش و هم گرمایش )، کنترل رطوبت و نیز فیلتر کردن هوا در یک واحد یکپارچه را انجام می دهد و چون معمولا روی پشت بام نصب می شود به آن روف تاپ هم می گویند. این دستگاه یکپارچه شامل هوا ساز و چیلر است. در واقع این دستگاه ترکیبی از دستگاه چیلر تراکمی ( از نوع هوا خنک ) و دستگاه هوا ساز در یک مجموعه مشترک است. با این تفاوت که در سیستم هواساز و چیلر، دستگاه چیلر مسئولیت سرد کردن آب و پمپاژ آن به سمت کویل آب سرد هواساز را بر عهده دارد ولی در این دستگاه به جای اینکه از آب در مدار سیستم استفاده شود، مبرد جاری در بخش چیلر دستگاه پکیج یونیت مستقیما به کویل بخش هواساز آن منتقل می شود و مستقیما موجب کاهش دمای هوای عبوری از سطح کویل ها می گردد. بر این ترتیب با حذف آب از مدار، ضمن افزایش راندمان ( به علت کاهش اتلاف مربوط به کاهش دمای آب به عنوان سیال واسطه )، کل سیستم در یک مجموعه واحد طراحی شده است.

قیمت فن کویل سقفی تهویه | پکیج یونیت چیست؟

پکیج یونیت چیست؟

پکیج یونیت چیست؟

پکیج یونیت یک وسیله تهویه محیطی است که با ایجاد هوای مطبوع و خنک در خانه ها از آن استفاده می کنند.این پکیج از بهترین پکیج های حال حاضر در جهان است.این پکیج دارای دو بخش آبی و هوایی است که در بخش آبی این پکیج می تواند به تنهایی ۸۰ تن آب را در مواقع گرمای بسیار درون خود ذخیره کند و در مواقعی که هوا بسیار گرم شد و آب هم قطع شد این محصول می تواند همچنان با قدرت تا چند ساعت کار کند و خانه را خنک نگه دارد.

پکیج افقی هوایی یکپارچه

پکیج افقی هوایی که بر روی سقف متصل می شود قابلیت های بی شماری دارد و البته انواع متفاوتی نیز دارا است که چند ویژگی بارز آن را می توان در پاراگراف بعدی مشاهده کنید.پکیج افقی هوایی برای ایجاد محیطی خوب و با کیفیت و در خانه هایی که جای کمی برای پکیج دارد استفاده می شود.

از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت مجزا بودن یا یکپارچه بودن آن،قابلیت ساخت به سه شکل افقی عمودی و کم حجم  اشاره کرد و دارای دو کندانسور آبی و هوایی است و البته دارای بدنه کملا آلومینیومی است یا اینکه راه انتخاب برای کمپرسور را به خریدار می دهد.

پکیج عمودی آبی یکپارچه

پکیج عمودی آبی از برق و آب استفاده می کند تا کار کند و به طبع برای هر ۴ فصل مناسب است چون بسته به هر فصل محیطی گرم یا محیطی نسبتا خنک را برای همگان ایجاد می کند.

ویژگی ها :

 • قابلیت ساخت به صورت مجزا (کندانسینگ جدا از مجموعه) و یک پارچه
 • بدنه استاندارد ، از چهار چوب آلومینیوم و گوشه های آلومینیوم ساخته می شود.
 • امکان انتخاب کمپرسور( بسته یا Hermetic ، نیمه بسته Semi-Hermetic یا و اسکرو
 • امکان استفاده از کویل الکتریکی ، آب گرم و بخار به عنوانOption
 • کویلDX با لوله های مسی و فین آلومینیومیPlate
 • امکانBlygold کردن کلیه کویل ها
 • گازR22 به عنوان استاندارد در نظر گرفته شده و گاز های R134a & R407c به عنوان Option
 • امکان ساخت دستگاه به منظور استفاده 4 فصل

پکیج عمودی هوایی مجزا

ویژگی ها: · بدنه استاندارد ، از چهار چوب آلومینیوم و گوشه های آلومینیوم ساخته می شود.

· امکان انتخاب کمپرسور ( بسته یا Hermetic ، نیمه بسته Semi-Hermetic یا و اسکرو

· امکان استفاده از کویل الکتریکی ، آب گرم و بخار به عنوان Option

· کویل DX با لوله های مسی و فین آلومینیومی Plate

· امکان Blygold کردن کلیه کویل ها

· گاز R22 به عنوان استاندارد در نظر گرفته شده و گاز های R134a & R407c به عنوان Option

پکیج پشت بامی

پکیج پشت بامی

پکیج های پشت بامی به خاطربزرگی وزن سنگینی دارد ولی در عین حال می توانند در مدت زمان بسیار طولانی کارایی خود را نشان دهند.این پکیج دارای ویژگی های زیر است.از ویژگی های آن می توان به ایجاد بخار سرد همراه با خنکی اشاره کرد که اینگونه باعث می شود که رطوبت هوای مطبوع گرفته شود و بدن انسان فقط خنکی را حس کند.یا اینکه الارقم دیگر محصولات این نوع و شکل محصول بدنه ای کاملا آهنی دارد.

 

مدل های مختلف دستگاه فن کویل

مدل های مختلف دستگاه فن کویلفن کویل های شرکت تهویه در مدل های مختلفی مانند مدل های فن کویل سقفی، فن کویل زمینی( بالازن و مورب زن )، فن کویل دیواری و کانالی( افقی توکار و ایستاده ) و در ظرفیت های متفاوت تولید می شوند.

انواع فن کویل ها:

 •  فن کویل سقفی توکار تهویه مدل HR_1200
 •  فن کویل سقفی توکار تهویه مدل HR_1000
 •  فن کویل سقفی توکار تهویه مدل HR_800
 •  فن کویل سقفی توکار تهویه مدل HR_200
 •  فن کویل زمینی مورب زن تهویه مدلFL_ 300
 •  فن کویل زمینی کریوه پایه دار تهویه مدل SV_800
 •  فن کویل زمینی کریوه بدون پایه تهویه مدل SB_300
 •  فن کویل زمینی کریوه بدون پایه تهویه مدلSB_200
 •  فن کویل زمینی مورب زن تهویه مدل FL_1200
 •  فن کویل زمینی مورب زن تهویه مدل FL_1000
 •  فن کویل کاستی یک طرفه تهویه سری اوشان مدل CO_400
 •  فن کویل زمینی کریوه پایه دار تهویه مدل SV_300
 •  فن کویل سقفی توکار تهویه مدل HR_300
 •  فن کویل زمینی کریوه پایه دار تهویه مدل SV_200
 •  فن کویل زمینی مورب زن تهویه مدل FL_200
 •  فن کویل زمینی مورب زن تهویه مدل FL_400
 •  فن کویل کاستی یک طرفه تهویه سری اوشان مدل CO_300
 • و …

ویژگی های انواع دستگاه های فن کویل سقفی

ویژگی های انواع دستگاه های فن کویل سقفیویژگی های انواع دستگاه های فن کویل سقفی در دو نوع با پلنیوم و بدون پلنیوم در ظرفیت های ۳۰۰ تا ۱۲۰۰ CFM است.

فن کویل سقفی توکار دارای ابعاد در سقف های کاذب با ارتفاع کم است. فن کویل سقفی قابلیت اتصال به کانال هوای تازه را دارد. در قسمت پایین تشتک در این فن کویل به خاطر جلوگیری از تعریق از عایق حرارتی استفاده شده است. امکان تولید و ساخت فن کویل های سقفی به صورت ۴ لوله وجود دارد مثل برج های مرتفع که همزمان و یا در زمان کوتاهی به گرمایش و سرمایش دارند.

در نوع فن کویل سقفی با پلنیوم امکان سفارش دستگاه به صورت مکش از زیر و یا مکش از پشت دستگاه وجود دارد.

در نوع بدون پلنیوم باید در نظر داشت که در محل تعبیه کانال و دریچه برگشتی هوا از فیلتر مناسب استفاده شود. فن کویل های سقفی قابلیت استفاده از هیتر گرم کن الکتریکی را برای محافظت کویل دارا هستند.

کویل های تمام فن کویل های سقفی از نوع سه ردیفه مسی با فین آلومینیومی می باشند. امکان کنترل دستگاه بوسیله ترموستات های دیواری از نوع ۳ دور دو فصل وجود دارد. ترموستات ها می توانند از نوع آنالوگ، دیجیتال و ریموت دار با کنترل از راه دور باشند. استفاده از شیر برقی سه راهه در مسیر عبور آب از کویل می تواند میزان گذر آب را از کویل و یا مسیر بای پاس را طبق دمای تنظیمی روی ترموستات کنترل کند بدون اینکه فن دستگاه خاموش شود.

قیمت فروش دستگاه فن کویل سقفی تهویه

قیمت فروش دستگاه فن کویل سقفی تهویهقیمت فروش دستگاه فن کویل سقفی تهویه به صورت تقریبی در انواع مختلف از دو میلیون تومان شروع می شود و تا ۶ میلیون تومان ادامه دارد. قیمت آن بسته به شرکت تولید کننده و تولید فن کویل و مکان فروش آن  است. انواع مختلف فن کویل سقفی دارای قیمت های متفاوت است.

نمایندگی فروش انواع فن کویل های ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش انواع فن کویل های ایرانی و خارجی

امروزه فن کویل های شرکت تهویه سهم عمده ای از بازار داخلی را به خود اختصاص داده اند و در چشم انداز این شرکت، ورود به بازار های جهانی دیده می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های نمایندگی فروش انواع فن کویل های ایرانی و خارجی پاسخ گویی به موقع به مشتریان و مصرف کنندگان می باشد، و فن کویل های آنان دارای ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند. ایجاد شبکه وسیع خدمات پس از فروش محصولات آنها در مراکز استانها و شهر های بزرگ، نشان دهنده ی تلاش آنها برای ایجاد رضایت بیشتر مشتریان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.