فوم سقفی بندرعباس که ساختمان را در برابر زلزله مقاوم می کند

در سال 1957 طیف وسیعی از پلی اترهای پلی اتر کشف شد. آنها مزیت هزینه داشتند اما فوم سقفی بندرعباس ساخته شده دارای خواص فیزیکی بهتری نسبت به فوم های مبتنی بر نوع پلی استر پلی ال ها بودند.

همراه با ورود فرآیند تک شات و معرفی سورفکتانت های سیلیکونی، این پیشرفت باعث رشد فوق العاده ای در صنعت پلی اورتان شده است.

فوم سقفی بندرعباس پلی اورتان: بیشتر فوم ها از پلی اورتان که نوعی پلیمر است ساخته می شوند. پلی یورتان می تواند جامد باشد یا ساختار سلول باز داشته باشد که به آن فوم می گویند.

تولیدکنندگان آن را با واکنش پلی‌ال‌ها و دی ایزوسیانات‌ها، که هر دو محصولی از نفت خام هستند، ایجاد می‌کنند. بسته به کاربرد فوم، یک سری مواد افزودنی برای تولید محصولات فوم پلی اورتان با کیفیت بالا ضروری است.

فوم سقفی بندرعباس پلی اتر: این نوع فوم یک فوم سلول باز همه منظوره است، به این معنی که سبک و جاذب است. کاربردهای آن مناطقی مانند اسفنج، بالشتک عمومی، بسته بندی محافظ و غلتک های رنگ را پوشش می دهد. فوم سقفی بندرعباس پلی اتر مخصوصا برای لوازم آرایشی و اسباب بازی مفید است.

فوم

فوم سقفی بندرعباس پلی استر: فوم سقفی بندرعباس پلی استر انتخاب خوبی برای بسته بندی نمایشگر است و در درجه های ضد حریق عرضه می شود.

مانند فوم پلی اتر، سلول باز، نسبتا سبک و در چندین چگالی موجود است. همچنین می توان از آن برای اهداف صوتی (مانند مسدود کردن صدا)، واشر و بالشتک استفاده کرد.

اتافوم: این فوم سقفی بندرعباس پلی اتیلن سلول بسته دارای چگالی بالاتر از فوم های پلی استر و پلی اتر است، معمولاً با وزن 2.2 پوند بر فوت مکعب، و دارای خواص جذب شوک عالی است.

برای بسته بندی تجهیزات الکترونیکی، کاربردهای شناورسازی و جابجایی مواد استفاده می شود. اتافوم اغلب اکسترود یا لمینت می شود.

ولارا: Volara یک ماده اکسترود شده است که می تواند از طریق ترموفرمینگ شکل بگیرد. سطح صاف آن را می توان لمینیت کرد یا با نوارهای چسب ترکیب کرد اغلب در واشرها، نوارها، محصولات پزشکی، عایق ها و لایه های محافظ استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.