ارزان ترین قیمت فن کویل سقفی

فن کویل ها وظیفه ی سرد کردن و گرم کردن مکان های مختلف را در ساختمان ها برعهده دارند و به دلیل مهمترین ویژگی فن کویل ها که سرمایشی و گرمایشی می باشند ، محبوبیت چشمگیری پیدا کرده اند که در این مقاله به آن و قیمت فن کویل سقفی می پردازیم.

فن کویل چیست

این دستگاه مانند چیلر و دیگر دستگاه های برودتی وظیفه ی گرمایش و سرمایش در خانه ها را ایفا می کند. در واقع هنگامی که هوا از کویل هایی از جنس مس که دارای آب سرد یا گرم هستند و علاوه بر این باعث خنک شدن یا گرم شدن هوا می شوند.قیمت فن کویل سقفی ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد و لازم است قبل از خرید دستگاه ابتدا با آن آشنا شوید.

قیمت فن کویل سقفی

انواع فن کویل سقفی

 1. سقفی بدون کابین (مناسب سقف کاذب)
 2. سقفی با کابین (مناسب نصب روکار)

کاربردهای فن کویل سقفی

فن کویل ها  یک مکانیسم  عالی برای سیستم های دیگ بخار هیدرولیک در برنامه های تجاری بزرگ و مسکونی است. در این محصولات ، واحدهای فن کویل در سقف نصب می شوند و می توان به راحتی به صورت نامحدود از آن ها استفاده کرد. با استفاده از فن کویل ها می توان در مصرف انرژی به میزان زیادی صرفه جویی کرد زیرا می توان به راحتی فن کویل را برای یک منطقه خاموش و برای جای دیگر روشن نگهداشت.

قیمت فن کویل سقفی

کاربری

 • مجتمع های مسکونی
 • آپارتمان ها
 • ساختمان های اداری و تجاری
 • هتل ها
 • بیمارستان ها و …

قیمت فن کویل سقفی

فن کویل سقفی

فن کویل های سقفی به طور معمول در سقف نصب می شوند و در نتیجه فضای زیادی را  نمی گیرند. فن کویل سقفی به راحتی می تواند جابه جا شود.

تعمیر و نگهداری

فن کویل ها ساده عمل می کنند و برای نگهداری نسبتا ساده هستند، اما اجزاء که نیاز به نگهداری بیشتر دارند – مانند کنترل کننده های دما و شیرها در فضای آزاد قرار گرفته اند و بنابراین نگهداری آن ها می بایست دقیق تر انجام پذیرد.

قیمت فن کویل سقفی

ویژگی ها

 • کابینت داخلی فن کویل با رنگ کوره ای با دوام به صورت شکیل ، پوشانده شده است.
 • این فن کویل ها از سیم پیچی خاص الکترو موتور فن کویل بهره می برند.
 • کابینت خارجی فن کویل به صورت تزئینی و زیبا از ورق فولادی طراحی و ساخته شده است.
 • در این فن کویل ها از الکتروموتور قدرتمند و بی صدا استفاده شده است.
 • کویل دستگاه از بادوام ترین و بهترین مواد تهیه شده است.

قیمت فن کویل سقفی

قیمت فن کویل سقفی

عوامل مختلفی در قیمت فن کویل سقفی تاثیر گذار است. قدمت و شرایط سیستم های قدیمی به طور قابل توجهی هزینه ها و قیمت فن کویل سقفی را تحت تاثیر قرار می دهد.

سیستم های قدیمی انرژی بیشتری را مصرف می کنند که این موضوع قیمت فن کویل صنعتی را بالا می برد. کالیبریزاسیون به موقع می تواند در قیمت فن کویل سقفی اثر داشته باشد. ظرفیت دستگاه نیز بسیار تعیین کننده و مهم است و باید متناسب با متراژ مورد استفاده ی خود، فن کویل را انتخاب کنید.

جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین فن کویل و خرید ی بهینه منحصر به پروژه خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.