بزرگ ترین مرکز فروش مینی چیلر تراکمی

مرکز فروش مینی چیلر تراکمی این محصول را از کارخانجات تولیدی آن مستقیما تامین کرده و به فروش می رساند. فروش مینی چیلرهای تراکمی به علت وجود انواع و مدل های مختلف چیلر بسیار مهم و برجسته است.برای خرید این نوع چیلر باید دقت کنید که شرکت تولیدی خدمات پس از فروش واقعی دارد یا نه؟

فروش مینی چیلر تراکمی

انواع مینی چیلرهای تراکمی

  1. مینی چیلر تراکمی هوا خنک
  2. مینی چیلر تراکمی آب خنک

مینی چیلر تراکمی چیست

چیلر دستگاهی است که در ساختمان ها و صنایع برای خنک کردن هوا و همچنین ماشین آلات استفاده میشود. مینی چیلرها هم همان دستگاه هوا خنک است که ابعاد و ظرفیت کمتری دارد. این دستگاه ها دارای یک واحد بیرونی و یک واحد داخلی هستند . واحد بیرونی در مدل های هوایی، در داخل یک باکس و بدون هیچ برج خنک کننده ای هست و واحد داخلی میتواند یک فن کویل دیواری ، فن کویل سقفی و … باشد. واحد بیرونی یک یا چند کمپرسور برای متراکم ساختن مایع مبرد دارد.

فروش مینی چیلر تراکمی

عملکرد دستگاه مینی چیلر

در این دستگاه چرخه تبرید اقدام به خنک کردن آب و انتقال آن به واحد داخلی می کند .سپس دستگاه و واحد داخلی برودت آب را با استفاده از فن به محیط بیرون می فرستد. اگر از دستگاه مینی چیلر برای گرما استفاده شود، چرخه گرمایش آب با برق خیلی پر هزینه و گران است . پس از روش دیگری استفاده میشود، یعنی آب گرم موتور خانه را به دستگاه داخلی منتقل میکند.

فروش مینی چیلر تراکمی

نکات مهم در خرید مینی چیلر تراکمی

  • با یک مشاور با تجربه باید مشورت کرد
  • به جای تمرکز روی برند، روی مجری خوب و با تجربه تمرکز کنید
  • زیرسازی های مورد نیاز را تهیه کنید.
  • تحت تاثیر قیمت های بالا و گران قرار نگیرید.
  • باید در تمام مراحل اجرای کار ناظر عملیات باشید.

فروش مینی چیلر تراکمی

فروش مینی چیلر تراکمی

فروش مینی چیلرهای تراکمی در این سایت اختصاصی سیستم های تهویه مطبوع با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش واقعی و همچنین قیمت مناسب همراه می باشد. قیمت فروش مینی چیلر تراکمی با توجه به برند سازنده، ظرفیت تن تبرید، تجهیزات به کار رفته در دستگاه و همچنین نوع آبی و یا هوایی بودن مینی چیلر، مشخص می شود. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت مینی چیلر و همچنین خرید انواع مینی چیلر تراکمی می توانند با کارشناسان مجموعه آران انرژی در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.