تهویه آران انرژی
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / چیلر / قطب فروش انواع چیلر در ایران

قطب فروش انواع چیلر در ایران

استفاده از چیلر در صنایع باعث افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه راندمان تولید می شود ، زیرا اولا دمای آب کاملا خنک بوده و انتقال گرما از ماشین آلات به آب گردشی را تسریع می نماید و در نتیجه سرعت تولید بیشتری قابل دسترسی می باشد. در زیر تا حدودی در مورد چیلر ها و همچنین قیمت فروش انواع چیلر صحبت می کنیم.

چیلر چیست

چیلر جهت خنک کردن آب خروجی ماشین آلات صنعتی ، هواساز ها ، فن کویل ها و بسیاری دیگر از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در چیلرها به علت وجود قابلیت تنظیم دقیق دما و تلرانس دما ، بر اساس نوع قطعه تولیدی ، شفافیت سطوح و از بین رفتن تنش داخلی قطعات به راحتی امکان پذیر می گردد.

فروش انواع چیلر

انواع چیلر

  • چیلر تراکمی
  • چیلر جذبی

چیلرهای تراکمی با کندانسور آبی و هوایی به دو صورت یکپارچه و مجزا در ظرفیت ۵ الی ۳۲۰ تن تبرید طراحی و تولید می شوند.

چیلرهای جذبی در مدل های تک اثره آب داغ ، بخار و خورشیدی و دو اثره شعله مستقیم یا بخار از ظرفیت ۵۰ الی ۲۰۰۰ تن تبرید طراحی و تولید می گردند.

اجزای اصلی چیلر

  • کمپرسور
  • کندانسور
  • فیلتر
  • پمپ
  • ترموستات مرحله ای و کنترل محافظت از یخ زدگی اپراتور
  • شیر برقی
  • گرمکن محفظه روغن کمپرسور

فروش انواع چیلر

چیلر زیر صفری

چیلرهای زیر صفر که برای کاربردهای خاص صنعتی طراحی شده است سیال در گردش ، محلول آب و اتیلن گلیکول بوده و قابلیت تنظیم دمای خروجی تا -۵۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد.

در این نوع چیلر از تکنولوژی خاص کمپرسورهای دو مرحله ای استفاده شده که در آن ، گاز خروجی از مرحله اول وارد SABCOOLER  شده و پس از عبور و گرمادهی به لیکوئید تولید شده در چیلر ، وارد مرحله دوم کمپرسور می گردد.

ورود یک پروسسور دیجیتال که نظم کار SABCOOLER را برنامه ریزی می کند ، این نوع چیلر را از انواع دیگر متمایز ساخته است و همچنین قیمت چیلرهای سردخانه ای با توجه به ظرفیت آنها متفاوت می باشد.

چیلر با دمای خروجی آب مختلف

در این نوع چیلر ها مخازن مختلف با پمپ های سیرکولاتور جداگانه در نظر گرفته شده است ، که هر یک غیر از مسیر COOLER دارای هیتر نیز می باشد ، و این قابلیت را ایجاد می کنند که خروجی های با دمای مختلف از دمای ۱۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد را داشته باشیم.

فروش انواع چیلر

فروش انواع چیلر

قیمت فروش انواع چیلر  با توجه به ظرفیت و نوع آن بسیار متفاوت می باشد. فروش انواع چیلر در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر و همچنین تامین از درب کارخانه همراه با گارانتی ممتاز بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد و همچنین فروش انواع چیلر با خدمات پس از فروش فوق العاده می باشد.

فروش انواع چیلر

جهت استعلام قیمت و خرید انواع چیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده برتر چیلر هوا خنک در بازار ۹۸

ما به عنوان فروشنده چیلر هوا خنک با ارائه ضمانت نامه تحویل به شما اطمینان خاطر می دهیم؛ چیلر دستگاهی است که با استفاده از یکی از سیکل های خود، حالت مایع آب را ب