فروشنده برتر چیلر هوا خنک در بازار 98

ما به عنوان فروشنده چیلر هوا خنک با ارائه ضمانت نامه تحویل به شما اطمینان خاطر می دهیم؛ چیلر دستگاهی است که با استفاده از یکی از سیکل های خود، حالت مایع آب را به بخار تبدیل میکند و در واقع عمل تبخیر را انجام می دهد و از آن برای خنک سازی سیستم های تهویه هوا و ملزومات آن استفاده می گردد.

فروشنده برتر چیلر هوا خنک در بازار 98

تولید انواع چیلر هوا خنک درجه یک در بازار

تولید انواع چیلر هوا خنک درجه یک در بازارسیستم سرمایشی چیست ؟ در واقع به این معنی است که شرایطی را برای کاهش دمای یک ماده نسبت به محیط آن فراهم کنیم. یعنی کاری که ما انجام می دهیم انتقال گرما از یک محیط با دمای پایین تر به محیطی با دمای بیشتر است.

در زمان های گذشته، سرما سازی به وسیله یخ و برف انجام می شد نزدیک به دو قرن پیش “مایکل فارادی” طبق آزمایشات مخصوصی که انجام داد موفق شد مبنایی برای کار ماشین های جذبی ارائه دهد. سال های بعد دستگاه سیکل جذبی که در آن از آمونیاک به عنوان ماده جاذب و آب به عنوان مبرد استفاده می شد توسط “فردیناند کاره” اختراع گردید که مبنای اولین چیلر جذبی بود.

فروش دستگاه چیلر هوا خنک تهویه باکیفیت و قیمت عالی

فروش دستگاه چیلر هوا خنک تهویه باکیفیت و قیمت عالیقلب تپنده هر ساختمانی دستگاه تهویه هوای مطبوع آن می باشد که در ساختمان های بزرگ چیلر کار آن را انجام می دهد از طرف دیگر، گرمای تلف شده در آن به عنوان یک محصول جانبی شناخته می شود که در محیط آزاد شده و یا برای فرآیند گرمایشی استفاده می گردد.

نرخ خرید چیلر هوا خنک با توجه به نوع ماده مبرد و داشتن کمپرسور در ظرفیت های برابر، نسبت به چیلر جذبی بیشتر است و فروش چیلر هوا خنک عملکرد بالاتری دارد

در واقع به دلیل اینکه آن جای کمتری اشغال می کند و از لحاظ وزنی و حجمی چیلر تراکمی آب خنک نسبت به چیلر جذبی فضای کمتری در موتور خانه دارد و در حدود نصف چیلر جذبی مشابه وزن و حجم دارند.

قیمت خرید انواع چیلر در بازار ایران

قیمت خرید انواع چیلر در بازار ایرانقیمت چیلر هوا خنک با توجه به عملکرد پیچیده آن نرخ بالاتری دارد و در واقع وظیفه آن گرفتن گرمای آب و سرد کردن آن در اپراتور است. این چیلر ها معمولا در بیرون از موتورخانه ساختمان نصب می شود، آب را سرد کرده و با پمپ به فن کویل ها پمپاژ می کند.

وقتی آب سرد وارد کویل جاسازی شده در فن کویل های هر اتاق و سالن می شود، دمای کویل را کاهش می دهد و با روشن شدن فن آن، هوا با کویل سرد برخورد کرده و دمای هوا کاهش می یابد.

برای گرمایش تنها کافی است که به جای آب سرد، آب گرم فرستاده شده از سمت موتورخانه یا پکیج گازسوز وارد کویل دستگاه فن کویل شود. در واقع در کاربرد صنعتی این محصول ، این آب سرد بیشتر برای خنک کاری ماشین آلات استفاده می شود.

طرز کار چیلر هوا خنک در آپارتمان

طرز کار چیلر هوا خنک در آپارتمانبرای طراحی و انتخاب چیلر ها از موارد گوناگونی استفاده می شود که شامل بازده، عملکرد، تعمیر و نگهداری و اثرات زیست محیطی چرخه عمر محصول ما می باشد در حالت عادی به دو نوع چیلر جذبی و چیلر تراکمی تقسیم می شود انواع دستگاه تهویه شامل گزینه های زیر است؛

چیلر هوا خنک، آب خنک و چیلر تبخیری

عامل تقطیر در هر کدام از این دستگاه ها متفاوت می باشد؛ در چیلر های هوایی از هوا استفاده می شود، در چیلر های آبی از آب و در چیلر های تبخیری از هر دو عامل آب و هوا.

وقتی این کار را انجام می دهیم دمای هوای عبوری کمی افزایش پیدا میکنه اما گفتن این نکته نیز شایان ذکر است که عامل اصلی تقطیر، آب پاشیده شده بر روی چیلر می باشد.

اگر باهوش باشید این پرسش برایتان پیش می آید پس هوا چکارست؟ در واقع هوا بخار آب را از بین می برد و در جهت افزایش شدت تبخیر کاربرد دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.