سرعت گیر 33*90 موجب تصادف زنجیره ای در جاده می شود

اما در حالی که دستیارهای الکترونیکی که قبلاً استفاده شده بودند، تنها زمانی که سرعت گیر 33*90 فعال می شود، به طور خودکار خودرو را ترمز می کنند، ISA همیشه فعال است.

شما کاملاً طبیعی می پرسید: چگونه کار می کند؟ و ما هیچ پاسخ مشخصی به شما نخواهیم داد، زیرا اقدامات انجام شده توسط “سرعت گیر” در هنگام تجاوز از سرعت به صلاحدید سازندگان باقی می ماند.

دستورالعمل اتحادیه اروپا فقط احتمالات اصلی نفوذ را تعریف می کند: از یک طرف، سیگنال های هشدار دیداری و شنیداری مجاز است، مانند، به عنوان مثال، چشمک زن و زنگ، که نشان دهنده سرعت بسیار بالا است.

اما دستگاه های ناوبری مدت هاست که بر این ترفندها (با تنظیمات مناسب) تسلط دارند. سرعت گیر خودرو، علاوه بر این، خودروسازان مجاز هستند با لرزش فرمان یا پدال گاز به رانندگان در مورد سرعت غیرمجاز هشدار دهند.

این لرزش برای خریداران خودروهای جدید نیز به لطف سیستم های حفظ خطوط یا سایر سیستم های کمک پیش بینی آشنا است. علاوه بر این، سازندگان می توانند مقاومت در برابر فشار دادن پدال گاز را بالاتر از حد مجاز افزایش دهند.

مداخله مستقیم در عملکرد نیروگاه، سخت‌گیرانه‌ترین اقدامی است که خودروسازان می‌توانند در خودرو نیز اجرا کنند با هدف حفظ اجباری حداکثر سرعت مجاز همچنین از عملکرد سرعت گیر که اغلب در کروز کنترل های مدرن ادغام می شود برای ما آشنا است.

از سوی دیگر به سیستم ترمز خودرو دسترسی ندارد. به طور کلی، ISA فقط می تواند به آرامی سرعت بگیرد، بسیار کندتر از کروز کنترل تطبیقی ​​ACC که تقریباً در هر مارکی موجود است.

زیرا در صورت لزوم از ترمز استفاده می کند. به این معنا که سیستم تایید شده توسط اتحادیه اروپا به هیچ گونه اقدامات فنی رادیکال نیاز ندارد، اما پیشرفت های شناخته شده را ترکیب می کند.

به عنوان مثال، در منطقه تعمیرات در مسیرها، یا به این دلیل که دوربین به اشتباه علامت را در باران یا طوفان برف تشخیص داده است. یا به این دلیل که فقط کمی ناهموار در تقاطع جریان ها می ایستد و برای یک جهت حرکت کاملاً متفاوت عمل می کند. این نیز اغلب در خروجی از بزرگراه اتفاق می افتد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.