سرامیک پذیرایی طرح چوب که قابلیت جذب اشعه ایکس دارد

صنعت کاشی و سرامیک پذیرایی طرح چوب در دهه‌های اخیر هم از نظر حجم تولید و هم در فناوری ساخت و همچنین در سطح بالایی از پیشرفت در زمینه طراحی سرامیک به توسعه جهانی چشمگیری دست یافته است.

چالش های مهمی که امروزه با آن مواجه است، اول از همه، جهانی شدن بازارهای آن به دلیل رقابت شدید است.

علاوه بر این، برای هزینه‌های تولید و جنبه‌های زیست‌محیطی (هزینه‌های انرژی، مصرف مواد خام با منشاء طبیعی و آب، و اثرات زیست‌محیطی)، که جزء لاینفک اتوماسیون فرآیندهای آن‌ها هستند (صنعت 4.0)، صرفه‌جویی در منابع طبیعی به دلیل معرفی مفاهیم مدرن اقتصاد دورانی

این شماره ویژه به مسائل فعلی فناوری تولید و همچنین فرآیندهای جدید سرامیک و پیشرفت های انجام شده در مواجهه با ارزش گذاری کاشی ها و جستجوی قابلیت های جدید می پردازد.

از این نظر، نمونه‌هایی از این قابلیت‌های جدید مانند کاشی‌های سرامیکی ضد باکتری ارائه می‌شوند. کاشی و سرامیک برای “تمیز کردن هوا”؛ کاشی های فسفری؛ و کاشی‌هایی که گرما را فراهم می‌کنند، مانند کاشی‌های به اصطلاح حرارتی، در میان سایر قابلیت‌ها.

فصل خاصی به کاشی های فتوولتائیک اختصاص داده خواهد شد که دارای ظرفیت یکپارچه سازی معماری (BIPV) هستند.

همچنین با سایر بخش های صنعتی مرتبط با بخش صنعتی مولد مانند صنایع تهیه خمیر سرامیک سروکار خواهد داشت. صنایع افزودنی های رئولوژیکی سرامیک؛ و صنایع فریت، لعاب و رنگدانه های سرامیکی که همگی از اجزای تشکیل دهنده خوشه موسوم به سرامیک هستند.

نسخ خطی باید به صورت آنلاین در www.mdpi.com با ثبت نام و ورود به این وب سایت ارسال شود. پس از ثبت نام، برای رفتن به فرم ارسال، اینجا را کلیک کنید.

تا مهلت مقرر می توان دستنوشته ها را ارسال کرد. تمام موارد ارسالی که از قبل بررسی می شوند، توسط همتایان بررسی می شوند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.