دوخت کت زنانه زمستانه با پارچه نانو

یک کت بهاره در آغاز بهار، زمانی که هوا می تواند ما را شگفت زده کند، حتی با بارش برف، غیر قابل تعویض است بنابراین ارزش آن را دارد که برای روزهای سردتر آن را در کمد لباس داشته باشید ما مانتوهای دخترانه ارائه شده در این فصل را در مجموعه های کودکان ارائه می دهیم.

مانتوهای کلاسیک دو پهلو بسته به کمر قطعا یکی از پرطرفدارترین مدل های بهار 2019 هستند کت زنانه زمستانه بلند را می توانید در مجموعه Little Remix پیدا کنید جورجیا استلا یک برش نقره ای فانتزی در پایین پیشنهاد می کند.

در پیشنهادهای Zara Kids یا Name It، ما گشاد، پشمی، در رنگ‌های سنتی بژ و آبی سرمه‌ای را پیدا می‌کنیم Cool Club در رنگ قرمز زیبا، با کلاه و آستر تزئین شده با الگوهای تقلید از راه راه گورخر پیشنهاد می دهد جهانی است و با شلوار جین و لباس یا دامن همخوانی دارد.

کت زنانه

یک کت چهارخانه پیشنهادی برای یک شیک پوش کوچک است که از این الگوی شیک قدردانی می کند رنگ بعدی صورتی شیرین با چک سفید، زارا با چکی شبیه به باربری کلاسیک، اما با اضافه کردن رنگ نارنجی ارائه می‌کند.

مارک اوپولو با چک قرمز و سفید، یک کت بزرگ با دو جیب را تزئین می کند Reserved یک چک ظریف، کوچک و رنگارنگ روی یک کت به سبک ژاکت با یقه رو به پایین قرار می دهد در ست با شلوار جین سرمه ای، بلوز یقه اسکی ساده و چکمه های بهاری کوتاه بسیار زیبا به نظر می رسد.

پارکا یکی از محبوب ترین مدل های مانتو بهاره است که تقریباً در هر فصلی وجود دارد در قالب های مختلف ارزش خرید با آستر جداشدنی را دارد تا کودک بتواند هم در روزهای سردتر و هم در زمانی که هوا گرم است از آن استفاده کند، اما باز هم خوب است که چیزی روی آن قرار دهید.

ما یکی را در پیشنهاد زارا پیدا می کنیم که از پارچه با طرح های شیک حیوانات ساخته شده است 5.10.15. در رنگ خاکستری دلپذیر، با درج صورتی و کاپوت ارائه می شود پارکاها برش گشادی دارند و برای استفاده روزمره مناسب تر از مناسبت های مهم جشن هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.