درخواست صندل انگشتی زنانه از جنس طلا از جانب گروگان گیر برای آزادی کودک

در زمان‌های اخیر، صندل انگشتی زنانه سبک منحصربه‌فرد دوباره مد روز شده‌اند و به شکل چکمه‌های کوتاه، قاچ، تخت و غیره تبدیل شده‌اند.

بک اسلینگ بک نوعی از کفش زنانه است که با بند مچ پا که مچ پا یا پاشنه پا را احاطه می کند متمایز می شود. کفش‌های پاشنه‌دار به راحتی و اطمینان را به کاربر ارائه می‌دهند، که همگی به دلیل بند آن است.

خانم‌هایی که می‌خواهند با اعتماد به نفس کامل کفش‌های پاشنه بلند را به رخ بکشند، اما می‌ترسند که ممکن است زمین بخورند، باید کفش‌های پاشنه بلند را در نظر بگیرند. به دلیل استایل و کاربردی بودنشان، کفش‌های مناسب برای روز و مهمانی را می‌سازند.

بهترین بخش در مورد کت های اسلینگ بک این است که در سبک های زیادی وجود دارند. اگر اهل کفش‌های پاشنه‌دار نیستید، همیشه می‌توانید کفش‌های پاشنه‌دار یا گوه‌ای را انتخاب کنید.

از آنجایی که آنها در طول پاشنه های مختلف نیز موجود هستند، همه زنان با ترجیحات متفاوت برای ارتفاع پاشنه مورد علاقه هستند.کفش های رکابی که در سال 1906 توسط یک طراح مشهور کفش فرانسوی آندره پروجا طراحی شده است، با پاشنه نازک و بلندی که دارند شناخته می شوند.

پاشنه سوزنی مانند آنها کفش های این زنان را کمی ترسناک می کند. برای جذابیت بیشتر و متمایزتر، کفش های رکابی انتخابی عالی هستند.

این صندل ها به دلیل نوع خنجر پاشنه شان، ممکن است فنجان چای هر خانمی نباشد. و برای اولین بار، راه رفتن با کفش های رکابی ممکن است کمتر از یک شاهکار توانایی ورزشی نباشد. قبل از تصمیم گیری برای خرید و پوشیدن کفش های پاشنه بلند، تمرین با کفش های پاشنه بلندتر ممکن است ایده خوبی باشد.

ممکن است بسیاری از مردم این را ندانند، اما کفش‌های رکابی این توهم پاهای باریک‌تر و بلندتر، پاهای کوچک‌تر و قد بیشتر را ایجاد می‌کنند. اگر می‌خواهید به همه اینها برسید، یک جفت رکاب‌های مد روز برای خود تهیه کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.