خواص ضد التهابی چای دبش 100 گرمی

نوشیدن منظم چای نه تنها متفاوت است می تواند عواقب مثبت غیرمنتظره ای برای بدن شما داشته باشد یک مطالعه همچنین نشان می دهد که کدام گونه برای این منظور مناسب است.

اگر مراسم صبحگاهی خود را زیر سوال ببرید و هر از چند گاهی به جای قهوه از خود چیزی متفاوت پذیرایی کنید چه؟ طبق یک مطالعه، اگر حداقل سه بار در هفته چای بنوشید ، سالم تر خواهید بود.

با این حال، به هر نوع دیگری متوسل نشوید یکی تأثیر مثبت خاصی دارد اتفاقاً در مردان بیشتر از زنان مشهود است.

نوشیدن چای چقدر مفید است؟
دکتر دکتر ، سرپرست تیم تحقیق ، توضیح می‌دهد: «مصرف منظم چای با کاهش خطر بیماری‌های قلبی عروقی و علل مختلف مرگ مرتبط است.» Xinyan Wang از آکادمی علوم پزشکی چین در پکن به Science Focus گفت تحقیقات مربوط به فواید نوشیدن چای برای سلامتی در مجله اروپایی قلب و عروق پیشگیرانه در سال 2020 منتشر شد.

در طی یک دوره هفت ساله، محققان بیش از 100000 نفر را در چین بررسی کردند سابقه پزشکی او شامل حملات قلبی، سکته مغزی یا سرطان نبود.

افراد به دو گروه تقسیم شدند: افرادی که به طور منظم چای می‌نوشیدند که حداقل سه بار در هفته چای می‌نوشیدند

و افرادی که چای دبش 100 گرمی می‌نوشیدند که نوشیدنی گرم کمتری مصرف می‌کردند.

چای

نتیجه : افراد مورد آزمایشی که به طور منظم چای می‌نوشیدند، مزایای سلامتی قابل‌توجهی داشتند.

آنها 20 درصد کمتر در معرض ابتلا به بیماری قلبی و سکته بودند.
آنها 22 درصد کمتر در معرض خطر مرگ ناشی از حمله قلبی یا سکته بودند.
نرخ کلی مرگ و میر 15 درصد کمتر بود.
این مطالعه همچنین نشان داد که مزایای سلامتی در افرادی که به طور منظم چای سبز می‌نوشیدند نسبت به افرادی که چای سیاه مصرف می‌کردند به‌طور قابل‌توجهی بیشتر بود.

مزایا به ویژه در مردان مشهود است
به نظر می رسد فواید نوشیدن منظم چای به ویژه در مردان مشهود است دکتر دکتر، نویسنده این مطالعه توضیح می‌دهد: «ما دریافتیم که اثر محافظتی مصرف منظم چای در مردان بسیار بارز و ثابت است، اما در زنان بسیار کم است دانگ فنگ گو به CNN گفت.

این می تواند به این دلیل باشد که مصرف کنندگان چای عمدتا مرد بودند: 48 درصد از مردان شرکت کننده در این مطالعه چای نوشیده بودند، در حالی که 20 درصد از زنان زنان چینی همچنین تمایل بیشتری به نوشیدن چای گیاهی تهیه شده از غنچه های رز و برگ های نیلوفر آبی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.