تیتر اول روزنامه ها درباره نحوه تولید شلوار لی زنانه کمر کش!

شلوار جین تنگ و زیبا پر استفاده ترین لباس در جهان است یافتن آن در کمد لباس هر دختری غیرممکن است.

آنها بسیار راحت هستند و به راحتی قابل تطبیق هستند سخته که عاشقش نشدی! روند جین همیشه جاری است این روند با هر فصل جدید تکرار می شود، دوباره اختراع و مدرن می شود.

گاهی اوقات پیدا کردن مدل مناسب برای اندام شما دشوار است برای اینکه بفهمید چگونه شلوار لی زنانه کمر کش را به درستی بپوشید، توصیه های زیر را در پست دنبال کنید شما یاد خواهید گرفت که سبک های مختلف را تشخیص دهید و می توانید مناسب ترین مدل را شناسایی کنید.

 

چندین قانون کلی برای کمک به انتخاب شلوار جین مناسب وجود دارد:

به طور انحصاری روی آخرین ترندها تمرکز نکنید، ممکن است برای اندام شما مناسب نباشند شلوار جین کلاسیک را بدون تزیینات و پارگی در نظر بگیرید آنها همه کاره هستند و می توانید آنها را در بسیاری از مواقع با تاپ های مختلف ترکیب کنید.

مواد با کیفیتی بخرید که با شستشو و سایش به سرعت شکل خود را از دست ندهند.

از شلوار جین با جیب های پایین اجتناب کنید، آنها اندام را کوتاه می کنند.

شلوار جین قد کوتاه بسیار جذاب است، اما مطمئن شوید که لباس زیرتان را به خوبی پنهان کرده اید تا ظاهر نشود برای شیک بودن، مدل هایی با کمر متوسط ​​یا بلند نیز بخرید.

شکل های بدن متفاوتی در دنیا وجود دارد : گرد، الماس، مثلث معکوس، گلابی یا سیب، ساعت شنی و راست ما به بررسی هر ویژگی می پردازیم و نشان می دهد که چه نوع شلوار جین باید برای کدام اندام پوشیده شود.

هر هیکلی با یک مدل عالی از شلوار جین مطابقت دارد تنها پس از آزمایش استایل های مختلف می توانید بفهمید که چه چیزی برای بدن شما بهتر است برای کسانی که نیاز به پیشنهاد دارند، در اینجا نکاتی وجود دارد که هنگام خرید شلوار جین باید در نظر داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.