تاریخچه سیب از گذشته تا کنون

پس از سفرهای جانی اپلسید، آمریکا کاملاً به کانون توسعه سیب تبدیل شد و در اواخر دهه 1800، درختان سیب همه جا در رنگین کمان شگفت انگیزی از تنوع خوشمزه بودند. در واقع تا آنجا که انواع سیب به عنوان پاسخی به سهولت حمل و نقل سیب در سطح تجاری در سراسر ایالات متحده توسعه یافت.

سیب “بن دیویس” پادشاه حاکم سیب در سال 1880 بود، به دلیل توانایی آن در کنترل شرایط سخت رشد و توانایی آن برای نگهداری طولانی مدت. اما آن را بهترین مزه تلقی نمی‌کردند و با آسان‌تر شدن انتقال محصولات از مزرعه‌ای به فروشگاه دیگر، سیب‌هایی که طعم بهتری داشتند برنده شدند.

با خوردن سیب پفکی بیماری ها را از خود و فرزندانتان دور کنید. قیمت سیب قرمز پفکی مناسب است.

بزرگداشت روز سیب قرمز بخورید می‌تواند بسیار ساده باشد (فقط می‌دانید، یک سیب قرمز بخور!) یا بیشتر درگیر آن باشد. با این حال که جشن گرفته می شود، مطمئناً سالم و خوشمزه است!

این ایده ها را برای جشن گرفتن روز سیب قرمز بخورید امتحان کنید:

Red Delicious جایگاه خود را به عنوان محبوب ترین سیب در جهان تا دهه 1980 حفظ کرد، زمانی که محبوبیت آن شروع به کاهش کرد. دقیقا چقدر محبوب بود؟ ایالت واشنگتن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیب است و رد دلیشز 75 درصد از تولید این ایالت را تشکیل می داد! در حالی که از آن زمان به 1/3 این مقدار کاهش یافته است، هنوز بخش بزرگی از تولید سیب در جهان است. قیمت سیب درختی ۱۴۰۱ بالا رفته است.

 • منابع:
  1. National Eat A Red Apple Day
 • تبلیغات: 
  1. کولر جان یک پسر 18 ساله را در شمال گرفت + ماجرا چیست؟
  2. کولری که باعث ورود اجنه به منزل شد+تصویر
  3. پنج درصد مردم به دنبال سحر و جادو در این جهان هستند
  4. چگونه از فقر خلاصی پیدا کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.