تاثیر صابون ان‌ جی ضد جوش در‌ کود کشاورزی

Lifebuoy که در سال 1894 توسط بنیانگذار ویلیام لور، بنیانگذار یونیلور، برای مبارزه با اپیدمی وبا در انگلستان ویکتوریایی تأسیس شد، بیش از 120 سال است که نام تجاری مرجع برای صابون ها و محلول های ضد باکتری در سراسر جهان بوده است.

با حضور در بیش از 60 کشور، به دلیل برنامه های آموزشی شستن دست ها و مشارکت با چندین سازمان غیردولتی مانند یونیسف و Save the Children ، یک برچسب متخصص متعهد و شناخته شده در پیشگیری از بیماری است.

امروز Lifebuoy بسیار بیشتر از این است محصولات Lifebuoy با بسیاری از صابون ان جی ضد جوش و شوینده‌های بدن با فرمول خاص ما در برابر 10 میکروب عامل عفونت محافظت می‌کنند همراه با انواع دستشویی های مایع و ضدعفونی کننده های دست، بهداشت و سلامت روزانه کارکنان و مهمانان خود را تضمین می کنید.

ضدعفونی‌کننده‌های تقویت‌کننده ایمنی Lifebuoy به تقویت عواملی که به شما ایمنی دست می‌دهند کمک می‌کند تا شما را تا 10 ساعت با میکروب‌ها مبارزه کند.

فقط یک قطره بردارید و روی کف دستتان بگذارید آن را پخش کنید و روی پشت دست ها و نوک انگشتان خود بمالید تا خشک شود دستان شما 99.99% فوراً و بدون آب عاری از میکروب می شوند راهی راحت و فوری برای دستان سالم چه در جلوی رستوران با مشتریان باشد یا در خانه با کارکنان.

صابون Lifebuoy و ضدعفونی کننده الکل در برابر ویروس COVID-19 چگونه عمل می کند؟
طبق دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی، استفاده از صابون‌های الکلی و ضدعفونی‌کننده‌ها روشی مؤثر برای جلوگیری از انتشار COVID-19 از طریق انتقال دستی است.

ویروس‌های کرونا از جمله سویه جدید COVID-19 ویروس‌های پوششی هستند صابون نجات و ضدعفونی کننده دست مبتنی بر الکل با مختل کردن پوشش ویروس و غیر عفونی کردن آن، در برابر ویروس های پوشش دار موثر است.

آیا ضدعفونی کننده های دست به اندازه صابون موثر عمل می کنند؟
شستن دست ها با آب و صابون یک گزینه عالی برای تمیز کردن دست ها و از بین بردن آلودگی ها و میکروب ها است با این حال، اگر آب و صابون در دسترس نباشد، سازمان های بهداشتی استفاده از ضدعفونی کننده های دست مبتنی بر الکل را توصیه می کنند.

اما استفاده از ضدعفونی کننده دست راست که حاوی الکل است بسیار مهم است همه ضدعفونی کننده های دست یکسان نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.