تاثیر شیشه پاک کن هوکس در تمیز کردن کاخ سفید

برای اینکه در روش های تمیز کردن سطوح شیشه ای به نتایج موثری برسید، ابتدا باید تمیز کردن سطح شیشه را از روی لکه ها شروع کنید بیشترین لکه های آب، چای، قهوه و روغن روی سطوح شیشه ای جمع می شود. ساده ترین آنها لکه های آب هستند لکه های روغن روی سطوح شیشه ای آشپزخانه بیشتر دیده می شود.

 اگر روی سطوح شیشه ای که در خانه یا محل کار استفاده می کنید لکه های روغن ایجاد شده است، از حلال های روغنی با اسیدیته بالا برای از بین بردن این لکه ها استفاده کنید باید باهاش ​​تمیزش کنی شیشه پاک کن هوکس های معمولی ممکن است نتوانند لکه های روغن را پاک کنند.

اگر از سطوح شیشه ای با بدنه چوبی استفاده می شود، نباید روی سطوح چوبی از چربی زدا استفاده کنید زیرا این محصولات روی سطوح چوبی می توانند نتایج نامطلوبی داشته باشند. 

هنگام استفاده از لکه برها، حتماً باید از دستکش های تمیزکننده استفاده کنید تا از تماس چنین ترکیبات اسیدی با پوست خود جلوگیری کنید می توانید از پاک کننده های شیشه برای لکه های آب، چای و قهوه روی سطوح شیشه استفاده کنید. 

از جمله روش های تمیز کردن سطوح شیشه ای می توان بعد از لکه گیری از سطح داخلی شروع به تمیز کردن سطوح کرد داخل سطوح شیشه ای تمیزتر از بیرون است. 

اگر شروع به تمیز کردن سطوح شیشه ای از داخل کنید، به راحتی می توانید متوجه شوید که آیا بیرون به اندازه کافی تمیز شده است یا خیر. 

اگر به جای انجام این کار، تمیز کردن را از سطح بیرونی شروع کنید، درک اینکه آیا سطح به اندازه کافی تمیز شده است یا خیر دشوار خواهد بود.

 در عین حال باعث می‌شوید که پارچه نظافتی‌تان سریع‌تر کثیف شود تمیز کردن شیشه به همین دلیل، اگر به جای پارچه های نظافتی، کاغذ روزنامه را ترجیح می دهید، بگوییم که این اصلا راه حل سالم و اقتصادی نیست.

 کاغذ روزنامه به سرعت رطوبت باقی مانده روی سطح را جذب می کند، اما باعث کثیف شدن سطح می شود علاوه بر این، به دلیل الکتریسیته شدن ناشی از اصطکاک، گرد و غبار را به شیشه جذب می کند برای تمیز کردن سطح شیشه، بهتر است به جای کاغذ روزنامه برای سطوح داخلی یا خارجی از پارچه میکروفیبر استفاده کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.