تاثیر استفاده قرص نعنا دکتر نامی در برد بازیکنان آرزانتین

هنگامی که به دنبال یک داروی طبیعی برای درمان برخی از بیماری ها می گردیم، اغلب به دنبال محصولاتی با نام های عجیب و غریب و پر صدا هستیم که از آن سوی دنیا می آیند.

در عوض، ما تمایل داریم رایج‌ترین گیاهانی را که به طور خود به خود و با نشاط در منطقه ما رشد می‌کنند، کنار بگذاریم، و از این واقعیت غفلت می‌کنیم که قرن‌ها این گیاهان سنگ بنای طب عامیانه ایتالیایی بوده‌اند مشکل اساسی این است که ما سنت های خود را فراموش کرده ایم.

در قرن گذشته، مردانی که متقاعد شده‌اند که نوشداروی همه بیماری‌ها را در دارو پیدا کرده‌اند، از اوج غرور خود، تصمیم گرفتند بسیاری از دانش باستانی طب عامیانه را دور بریزند.

امروزه با آگاهی از اینکه سوء مصرف داروها موارد منع مصرف زیادی را به همراه دارد، افراد بیشتری به دنبال راه حلی برای بیماری های خود در گیاهان دارویی هستند با خوشحالی از بازگشت این روند، هدف من دقیقاً کشف یک به یک داروهای گیاهی باستانی اجدادمان است.

در میان بسیاری از آنها، بدون شک جایگاهی با اهمیت به نعناع، ​​یک گیاه معطر است که همانطور که متوجه خواهید شد، نه تنها به معطر کردن نفس و طعم دادن به موهیتو کمک می کند!

بیش از 600 گونه گیاهی به نام “نعناع” شناخته می شوند که همه متعلق به خانواده بزرگ Labiate هستند، سرده ای که شامل بسیاری از مواد معطر دیگر مانند آویشن، مریم گلی، اسطوخودوس و غیره است.

دلیل وجود انواع مختلف قرص نعنا دکتر نامی این است که این گیاه به طور خود به خود تلاقی می کند و به تدریج باعث پیدایش انواع جدیدی از نعناع می شود.

درخواستی ترین و پرکشت ترین رقم جهان بدون شک نعناع فلفلی است که بیش از هر چیز برای تولید اسانس گرانبهای آن استفاده می شود با این حال، همه نعناع ها خوب هستند و خواص تقریبا مشابهی دارند.

بنابراین، چه نعناع یخی، چه نعناع یا نعناع، ​​توصیه بی طرفانه من این است که همیشه گیاه نعناع را در گلدان یا در باغچه نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.