بازار فروش چیلر جذبی در ایران

فروش چیلر جذبی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های سرمایشی جدید به بازار که یکی از نیازهای اصلی در صنایع مختلف می باشد،اهمیت بالایی پیدا کرده است.

با توجه به شرایط اقتصادی،ضرورت و وجود یک طرح بهینه سازی در مصرف منابع  مختلف انرژی با در نظر گرفتن مصرف برق بالای چیلرهای متراکم،مالکین و مهندسین مشاور ترجیح می دهند از چیلرهای جذبی استفاده کنند.چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی باعث خنک شدن هوا می شوند.

فروش چیلر جذبی

چیلر جذبی

چیلر جذبی (Absorption Chiller) دستگاهی است که حرارت را از سیال (معمولا ً آب) می­گیرد. این سیال می­تواند برای خنک کردن هوا و یا سیال ثانویه  در فرایند تولید استفاده شود.

چیلرهای جذبی Deepblue  در زمان تحویل تست ظرفیت شده و هیچگونه نگرانی به لحاظ عملکرد وجود ندارد. کلیه قطعات و مواد اولیه مصرفی از برندهای معتبر دنیا تهیه و قبل از تولید  ، در حین تولید و پس از تولید تست می­گردند، در نتیجه هیچگونه نگرانی به لحاظ عیوب ناشی از مواد نامرغوب یا عیوب ناشی از ساخت وجود ندارد.

Deepblue یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان چیلرهای جذبی( شعله مستقیم – بخار آب – گازهال اگزوست و انرژی خورشیدی) در دنیا می­باشد و از ظرفیت ۵۰ تن تبرید تا ۲۰۰۰ تن تبرید با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی ، تولید و تست عیب یابی و  ظرفیت می گردد.

فروش چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

  • چیلر جذبی تک اثره (Single Effect Chiller)
  • چیلر جذبی دو اثره یا دو مرحله ای (Double Effect Chiller)
  • چیلر جذبی شعله مستقیم (Direct Fire Chiller)

بازار فروش چیلر جذبی در ایران

چیلر های جذبی در سراسر کشور ، فروشندگان متعددی را به خود اختصاص داده اند.قیمت فروش چیلر های جذبی با توجه به ظرفیت دستگاه،نوع آن و دیگر عوامل مربوطه،بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر است،بنابراین نمی توان قیمت حتمی برای آن تعیین کرد.مشتریانی که قصد خرید انواع چیلر های جذبی را دارند به خوبی می دانند که خرید چیلر در مکان های مختلفی سر می گیرد که  مهمترین آنها عبارتند از:

  • نمایندگی های فروش چیلر جذبی
  • سایت های اختصاصی چیلر جذبی

فروش چیلر جذبی

در این سایت مرجع،فروش با توجه به اطلاعات فنی کارشناسان و برند معتبر با گارانتی اصل در نظر گرفته شده است.با توجه به فروش از درب کارخانه با بالاترین استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب انواع چیلر جذبی باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.