استفاده سرکه سیب تخمیری در صاف کاری ماشین

آیا سرکه سیب باعث کاهش وزن می شود؟
سرکه سیب به ویژه در بین افرادی که می خواهند وزن کم کنند نامی برای خود دست و پا کرده است و نه فقط به این دلیل که متابولیسم را افزایش می دهد رقیق شده در آب، یک تا سه قاشق چایخوری سرکه از هوس جلوگیری کرده و احساس سیری را تقویت می کند.

در یک مطالعه، شرکت کنندگان مجبور بودند روزانه 15 میلی لیتر سرکه سیب رقیق شده را به مدت سه ماه برای ناهار و شام بنوشند آنها همچنین مجبور بودند کالری دریافتی خود را 250 کالری در روز کاهش دهند دوازده هفته بعد، آنها به طور متوسط ​​4.5 کیلوگرم وزن کم کرده بودند شرکت کنندگان در گروه کنترل که فقط رژیم غذایی را دنبال می کردند، تنها 2.5 از دست دادند.

بنابراین ممکن است سرکه سیب تخمیری باعث کاهش وزن شود با این حال، افرادی که مایلند چند پوند از وزن خود را کم کنند، باید رژیم غذایی متناسب با هدف خود را ترجیح دهند و فعالیت بدنی منظم را انجام دهند کلید موفقیت ترکیب کمبود کالری سالم با ورزش است.

سرکه سیب: نتیجه گیری ما
دوز توصیه شده روزانه سرکه سیب 15 میلی لیتر (1 تا 3 قاشق چایخوری) است.
سرکه سیب به لطف مشخصات تغذیه ای خود، متشکل از پتاسیم، کلسیم، منیزیم، آهن و روی، می تواند به یک رژیم غذایی سالم کمک کند اما به دلیل مقدار کمی که در روز مصرف می شود، فواید آن ناچیز است.
سرکه سیب ممکن است اثر ضد باکتری و ضد التهابی داشته باشد، سطح کلسترول و قند خون را کاهش دهد، به هضم غذا کمک کند و اشتها را کاهش دهد.

چگونه با استفاده از سرکه سیب سلامت خود را بهبود بخشیم

هزاران سال است که از سرکه برای اهداف دارویی استفاده می شود. یونانیان باستان از آن برای التیام زخم ها استفاده می کردند.

اخیراً، انواع سیب برای توانایی آن در کاهش وزن، سلامت پوست، تعادل قند خون، هضم، سم‌زدایی، ایمنی و کاهش کلسترول مورد آزمایش قرار گرفته است و تعداد فزاینده ای از مردم آشکارا از مزایای سلامتی آن تمجید می کنند.

اما چه ادعاهایی آب را نگه می دارد؟ آیا سرکه برای شما مفید است؟ یا سرکه سیب برای شما مضر است؟ یا کمی از هردو؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.