استفاده از شوینده پوست چرب نیتروژنا باعث تغییر جنسیت فردی در چین شد

چگونه باید در مراقبت روزانه و شب تفاوت وجود داشته باشد؟

مراقبت روزانه ایده آل برای پوست در معرض عوامل خارجی مانند آلودگی هوا ، نور خورشید، تغییرات دما و نور آبی صفحه نمایش در طول روز باید با هدف مرطوب کردن، پیشگیری و محافظت از پوست در برابر عوامل محیطی باشد در شب، زمانی که فرآیند ترمیم طبیعی پوست انجام می شود، روال مراقبت باید در درجه اول بر ترمیم و نوسازی پوست متمرکز شود.

بسیاری افراد skain careانجام می دهند استفاده از شوینده پوست چرب نیتروژنا را بعد از پاکسازی پوست چرب توصیه می کنند

محصولات روغنی غنی از لیپیدها و پروتئین ها را می توان برای مراقبت عصرانه ترجیح داد مراقبت شبانه همچنین زمان مناسبی برای استفاده از موادی است که حساسیت پوست را به نور خورشید افزایش می دهد، مانند لایه برداری شیمیایی یا رتینول .

سفارش درخواست محصولات مراقبت از پوست

مرحله 1: پاک کننده (روز و شب)

از آنجایی که شب ها آرایش خود را پاک می کنید و صورت خود را با پاک کننده می شویید، ممکن است نیازی به استفاده مجدد از پاک کننده در صبح نباشد و ترجیح دهید صورت خود را فقط با آب بشویید.

با این حال، برای اینکه محصولاتی که استفاده می کنید به بهترین شکل جذب پوست شوند، منافذ پوست شما باید باز باشد، یعنی پوست شما باید کاملاً عاری از چربی و کثیفی باشد پوست شما همچنین در شب هنگام خواب سبوم تولید می کند.

 به همین دلیل، برای افزایش تاثیر محصولاتی که استفاده خواهید کرد، پاکسازی منافذ پوست با یک پاک کننده ملایم که به سد محافظ پوست آسیبی نمی رساند، قبل از مراقبت روزانه مفید است.

در شب، باید پوست خود را کاملاً از مواد آرایشی، ذرات ناشی از آلودگی هوا، چربی و کثیفی تمیز کنید دستمال های پاک کننده آرایش برای این کار کافی نیست! پاک کردن پوست تنها با یک آب میسلار نیز راه حلی نیست.

 پاکسازی دو مرحله ای که ابتدا با یک پاک کننده روغنی و سپس با یک شوینده مبتنی بر آب انجام می شود، مهمترین قدم در راه رسیدن به پوستی زیبا و سالم است.

پس چرا تمیز کردن دو مرحله ای؟ از آنجا که بقایای محصولات آرایشی و ضدآفتاب ها به راحتی قابل حل نیستند و پاک کننده های مبتنی بر آب اغلب به تنهایی کافی نیستند اینجاست که پاک کننده های مبتنی بر روغن وارد عمل می شوند. 

بلافاصله پس از شستن صورت با یک پاک کننده روغنی که آرایش را به راحتی حل می کند بدون اینکه پوست را تحریک کند، می توانید تمام باقیمانده های باقی مانده را با یک پاک کننده آب پایه به صورت کرم، فوم یا ژل تمیز کنید و تضمین می کنید جذب محصولاتی که در مراقبت شبانه خود استفاده خواهید کرد و می توانید به سرمی که برای آن پول زیادی پرداخت کرده اید، بپردازید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.